O mně

Jmenuji se Veronika Blanická a narodila jsem se v roce 1985 v jižních Čechách.

IMG_20220806_180236

Povahou jsem převážně introvert.

Také jsem v sobě našla hypersenzitivitu, a tak se u mě můžou cítit překrásně všechny ženy, které vnímají myšlenky blízkých lidí a běžné věci je vyčerpávají.  Umím vycítit vaše emoce a ihned upravit čas, který spolu budeme trávit. Poznám i kam potřebujete při konzultaci odbočit a co vám dělá největší starosti.

Mezi mé zájmy patří vyšívání, pěstování zeleniny, sušení bylin i zeleniny, zavařování,  péče o venkovní květiny, život bez elektřiny, posouvání svých dovedností jako člověk a rodič, alternativní pedagogika i stavba domů z přírodních produktů, učit se respektu k mému okolí a lásce.

Mám 2 již větší dcery a manžela se kterým se učím žít v páru podle nových dozrálých – dospělých – ženských a mužských principů.

Dlouhých 37 let jsem jen hledala a nenacházela, jak uskutečnit to co mám v představách a žít tedy jinak než současná společnost vyžaduje. Představy jsem neuměla přenést do běžného života, a tak jsem celé roky vykonávala profese, které nesouzněly s mým přesvědčením.

Až když mi knihy poradily, že jsem hypersenzitivní, tak se mi začal měnit život. Konečně jsem se začala učit jaké z toho pro můj život plynou výhody a jaká varování. Prozkoumáváním hypersenzitivity jsem strávila 4 roky. Abych sebe pochopila co nejvíce.

Další 2 roky jsem následně strávila studiem a snahou pochopit narcismus a ubližování uvnitř rodin. Tím jsem završila vše složité co jsem v životě nechápala a vrtalo mi desítku let v hlavě.

Na jaře 2022 kdy jsem se opět zkoušela posouvat dál jsem objevila ženskou cykličnost. Následující měsíce jsem se tak snažila soustředit na silné stránky mého těla a jeho možnosti i dovednosti, že mi najednou zmizela chudokrevnost, nízký krevní tlak, deprese, bolestivá menstruace, vyčerpanost, nenávist k sobě, nefungující vztah, ekzém u dcery.

Při podrobném zkoumání s čím tedy mé původní nemoci souvisely jsem objevila psychosomatiku a její podrobný popis příčin, které každou nemoc vyvolávají. 

Dodržováním ženské cykličnosti se najednou stalo, že už se neopakovaly chvíle kdybych se nenáviděla, ubližovala si jak výkonem tak slovně, neodpočívala když to tělo potřebovalo a nedopřávala mu to co chtělo.

Záhy jsem pochopila, že nemoci budou souviset s tím co máme v mysli. Začala jsem informace z psychosomatiky poskytovat všem svým blízkým a když už se objevil desátý, který souhlasil s tím jak to psychosomatika vidí a že veškeré příčiny se u něj opravdu objevují, tak jsem zkusila oslovit i neznámé lidi. Zda by jim pomohlo to co psychosomatika radí.

Vrhla jsem se tedy na studia a jsem nyní nadšený student ze kterého snad jednou bude psychosomatický lékař.

Pár bodů z mých studií:

 • Studium kognitivně behaviorální psychologie
 • Okrajové studium nové bavorské medicíny doktora Hamera
 • Studium ženské cykličnosti a potřeb ženy podle Mirandy Gray
 • Studium psychosomatiky podle Ruedigera Dahlkeho, Heleny Máslové
 • Studium podkladů pro vysoce citlivé osoby
 • Studium psycho-sociálních podkladů od L.Trapkové a V. Chvály
 • Studium podkladů k rodinné historii v naší historii: patriarchát a vývoj postavení a úkolu žen
 • Studium mnoha podkladů od Gábora Matého + podklady o dětském traumatu, vzniku traumatu, ukládání traumatu a odstraňování traumatu
 • Zájem o epigenetiku, rodové zátěže, rodové linie
 • Studium podkladů k vnitřní matce a podmiňovanému dětství
 • Studium přístupu k ženám podle M. Studničky, M. Haldy. I. Rusnáka
 • Studium ženského a mužského principu v nás, harmonických vztahů, tao ženy
 • Studium psychického vývoje i komplikací u vysoké inteligence
 • Studium podkladů kdy nemoci mizí a co vše způsobuje přebujelá logická mysl
 • Studium potřeb ženského těla od porodních dul a od průvodkyň ženských kruhů
Miluji psychosomatiku každým dnem víc a víc. A nejvíce to vysvobozování žen z pocitu, že nevědí co jejich tělo vlastně potřebuje :o) 

 

Cítíte, že chcete jít cestou k uzdravení?

 

 

 

Zpět do obchodu