Konzultace

AdobeStock_413481635_1900

 

Naše online či offline schůzky budou probíhat takto:

  • Poskytnu dle zásad psychosomatiky souhrn informací proč se tato nemoc u pacienta vyskytuje
  • Následně probereme, které body v souhrnu s vámi nejvíce sedí 
  • Poté vypátráme, zda jsou tyto příčiny vázány na dětství, rodinu, partnera….
  • Ozřejmím souvislosti a přebírané vzorce chování mezi maminkou, babičkou, tatínkem, dědečkem a rodovou linií
  • Odpovím na veškeré vaše otázky
  • Dohlédnu na vaše pochopení souvislostí v rodině, kde se často trauma předává z generace na generaci
  • Vysvětlím jak může žena vystoupit z toho co snáší od dětství  a nyní praktikuje vůči sobě
  • Předám metodu ženské cykličnosti, jen díky ní jde uzdravit hluboké návyky v našem těle

 

A proč to stačí? 

Protože ženskému tělu nesmí vládnout rozum. Proto jsou ženy nemocné. Žena nemá nadání být logická a systematická. Žena je od přírody taková jaké množství hormonů ji zrovna proudí v krvi. Kalendář má ženu naučit, že mozek stavíme na vedlejší kolej a už tam zůstane do konce života. Od teď se vracíme k tomu co umí děti ve věku 0-3-5let. Nepromýšlet a jen být, cítit co chci a cítit co nechci. 

 

A jak to souvisí s nemocemi?

V těle se vyskytují jen ty nemoci, které proklouzly přes imunitu. A přes imunitu proklouzly z toho důvodu, že v ní máme někde otevřená vrátka. No a ty jsou otevřená proto, že jsme přetížené, zraněné, naštvané, vyčerpané, ublížené, nemilované, osamělé, opuštěné, zrychlené, bezcitné, dětsky poslušné.......

 

Cyklický kalendář o kterém se ženám nikdy nezmínil asi žádný gynekolog je speciální v tom, že ženám poradí, kdy bude hodně unavená a kdy bude plná energie / kdy bude velmi společenská a kdy nebude chtít mezi lidi.  Neboť kalendář sleduje množství hormonů v krvi.

 

A co se s ženou stane, když na sebe začne brát ohledy a bude dělat jen to co jí množství hormonů (estrogenu/progesteronu) v krvi dovolí? Uzavřou se všechna vrátka v imunitě. A imunita už nic nevpustí. A začne léčit to co nám teď běhá v těle....a nebojte ona to vyléčí a vy ji podpoříte tím jak už nebudete k sobě neohleduplné.

 

A druhý krok: po 40-50 dnech začne být tělo/srdce/city i ta hlava v šoku.....jak to, že se najednou u ženy nevyskytuje přetěžování, nenávist a zloba na sebe? Hlavu to neskutečně probere a ona začne pouštět to co celý život blokuje.  Od té chvíle začnou mizet a drolit se i ty nejtěžší fyzické příznaky. 

 

A proč?

Protože  fyzická onemocnění a fyzické potíže a  žijí jen z nenávisti a zloby, kterou v sobě nosíme. Pokud v sobě začneme nosit toleranci a údiv k sobě samým, pochopení a pokoru k tomu co tělo umí. Tak nemoci nemají jak žít.  Dá se říct, že v mozku se rozsvítí žárovka s láskou k sobě samým a to světlo zcela vytlačí tmavé prostory a zákoutí.

 

 

Ano a tato krásná cesta vás čeká do konce života :-) - Vědět, že jsem žena, že mám cyklus, že už se nikdy nebudu podobat mužům, a že zvládnu jen čtvrtinku toho co jsem chtěla stíhat doposud.

 

Každé ženě, která má složitější životní situaci a nebo je samoživitelkou podrobně vysvětlím jak teď fungovat. Aby i nadále mohla uživit rodinu a přitom se už nikdy nepřetěžovala.

 

 

U žen v menopauze, předčasné menopauze, s vynechávajícím cyklem či v době kojení bez cyklu se postupuje krapet jinak ale i na tyto ženy jsem připravená a i u nich odstraním veškeré nemoci způsobené psychosomatickými příčinami.

 

 

Cítíte, že chcete jít cestou k uzdravení?

Tak mne neváhejte kontaktovat.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 

Konzultace od nemoci k cestě k uzdravení bývá většinou na 3 hodiny, cena je 1.600 Kč

Popř. můžeme naši schůzku rozdělit na 2 části

Zpět do obchodu